Vorig jaar zette TWISTED SISTER, met hun flamboyante frontman Dee Snider, voor het eerst in dertig jaar voet op Belgische bodem. Ze kwamen, zagen en zetten Dessel compleet op z’n kop. Iedereen was het erover eens: Dee Snider is de King of Graspop Metal Meeting! Het doet ons dan ook ongelooflijk veel plezier dat we Twisted Sister mogen verwelkomen als afsluiter voor de eerste festivaldag, vrijdag 28 juni. We hadden hen al duidelijk gemaakt dat ‘We’re Not Gonna Take It’ om nog eens 30 jaar te moeten wachten en ze gingen er maar al te graag op in. Ook dit jaar zullen tienduizenden kelen dus weer ‘I Wanna Rock’ schreeuwen. Dat wordt weer een ongelooflijk feestje voor het hoofdpodium. ‘You Can’t Stop Rock ‘n’ Roll’, en Twisted Sister ook niet!
Tickets voor vrijdag 28 juni zijn vanaf vandaag (16u) te koop via www.graspop.be/nl/tickets
Net als voor Graspop Metal Meeting begon alles voor WITHIN TEMPTATION in 1996. Door de jaren heen heeft de band een ongelooflijke metamorfose ondergaan en vandaag behoren ze tot de absolute wereldtop in muziekland. Eind 2012 vierden ze hun 15de verjaardag met een spectaculaire show in een uitverkocht Sportpaleis in Antwerpen. Ze wisten ook grenzen te verleggen want de jongste jaren stonden ze niet alleen bij metalfestivals op de affiche, maar pakten ze ook op Pukkelpop en Rock Werchter moeiteloos de hele weide in. De sympathieke Nederlanders zijn nooit hun roots vergeten en keren met plezier terug naar GMM, en wij kijken nu al uit naar het weerzien.
Nog meer nieuwe namen: UDO, HEAVEN SHALL BURN, OVERKILL, HEATHEN, THE GHOST INSIDE, ASKING ALEXANDRIA, SYLOSIS en VOODOO SIX.